Aktualności.

Zaczynamy! 

Rusza nowy sezon taneczny, a wraz z nim zapisy do nowych grup 🙂 
Zapraszamy!

Warsztaty Bachata i Salsa 5-6.09. 

Kochani.
Dołączyliśmy do akcji „Obiad dla Seniora”.   

  Zakończyliśmy jeden z najbardziej niezwykłych oraz najbardziej pracowitych  Obozów Tanecznych Zakopane 2020. Byliście wspaniali. Dziękujemy Wam za atmosferę jaka stworzyliście, dziękujemy rodzicom za zaufanie jakim nas obdarzyli. Dziękujemy szkoleniowcom Klaudii oraz Ewelinie za wspaniałe warsztaty oraz opiekunom Pani Julce i Panu Łukaszowi. Dziękujemy Panu Sławkowi z Biura Podróży Travel&Styl za organizacje wyjazdu. Wspaniałe miejsce warunki oraz obsługa sprawiły, że w przyszłym roku jedziemy w to samo miejsce, rezerwujcie sobie termin 17-25.07.2021. Życzymy Wam wspaniałych wakacji i do zobaczenia we wrześniu na zajęciach na sali.   

Drodzy Tancerze, Rodzice oraz Sympatycy,

W związku z przedłużającymi się obostrzeniami z powodu epidemii, na portalu społecznościowym Facebook zostały  utworzone grupy dla tancerzy (i ich rodziców/opiekunów) z grup dziecięcych i grup turniejowych tańca towarzyskiego, hip hop oraz jazz i wspolczesny oraz dla Kursantów i Miłośników tańca towarzyskiego.
Będą na nich umieszczane informacje dotyczące zajęć,  warsztatów, turniejów online itd. Z myślą o kondycji ruchowej naszych podopiecznych będą również udostępniane nagrania instruktażowe oraz krótkie choreografie do potańczenia w domu.
Zachęcamy do dołączenia 🙂

Grupy dziecięce:
https://www.facebook.com/groups/2605539413021562/

Grupy turniejowe:
https://www.facebook.com/groups/1745141805733556/

Kurs Tańca:
https://www.facebook.com/groups/229648098231278/

Ladies Latino:
https://www.facebook.com/groups/1419745591561471/

Istnieje również możliwość połączenia z trenerami online lub wysyłania własnych nagrań do konsultacji 😉 .

Życzymy zdrowia i do zobaczenia wkrótce 
Kadra 

UWAGA 

Kochani uczniowie, rodzice oraz sympatycy 

Ze względu na zaistniałą w naszym kraju sytuację informujemy, że zajęcia taneczne zostają zawieszone do odwołania. Więcej szczegółów ewentualnego powrotu do regularnych zajęć grupowych u trenerów grup.  

Idąc również za sugestią Władz Państwowych Wielki Festiwal Charytatywny wraz z I Ogólnopolskim Turniejem Tańca Par – Milonga 2020 i Próbą Bicia Rekordu Polski w ilości osób tańczących tango Argentyno w jednym momencie  zostają przełożone. O nowym terminie poinformujemy w przy najbliższej możliwej okazji. 

Przepraszamy za utrudnienia.

Zapraszamy do udziału w Próbie Bicia Rekordu Polski w ilości osób tańczących Tango Argentino w jednym momencie : )

A oto krótki filmik instruktażowy.

Zachęcamy do zapoznania 🙂   

Już niebawem kolejne zapisy na zajęcia taneczne w naszej szkole, zachęcamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem oferty. 

Z okazji zbliżającego się 2020 roku, pragniemy złożyć wszystkim naszym uczniom, przyjaciołom, znajomym, życzenia samych radosnych i pogodnych dni, błogosławieństwa na każdy dzień, oraz nadziei, która nigdy nie gaśnie. Oby ten rok przyniósł Wam radość, a dla naszej Ojczyzny pokój i stabilizację. 

…BÓG SIĘ RODZI, MOC TRUCHLEJE…
Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym uczniom, sympatykom, przyjaciołom, miłośnikom tańca oraz wszystkim kochającym taniec – zdrowych, spokojnych świąt w rodzinnym gronie. Niech wszelka łaska z nieba, spływa na was w obfitości, nie tylko podczas świąt, ale na każdy nadchodzący dzień. Pokój niech zagości w waszych domach.
Życzą
Aurelia i Piotr Sieraszewscy
wraz z instruktorami.

I ZACZĘLIŚMY
KOLEJNE WARSZTATY – GROŃ 2019

Tango na ulicach Kalisza 

30.06.2019r. przy Resto Cafe Piano Song na głównym rynku w Kaliszu miało miejsce niecodzienne w tym mieście wydarzenie.  Taneczny flash mob zorganizowany przez szkołę tańca Sieraszewski Dance Studio przy współpracy ze Studiem Wokalnym Piano Song. Pod znakiem Argentyńskiego Tanga bawiły się pary różnych kategorii wiekowych od Dzieci do Seniorów. 

 

Kalisz miastem roztańczonym. Tango Argentino pod ratuszem

 

Akcja ROZTAŃCZMY TO MIASTO będzie miała swoja kontynuację w każdą środę pod filarami Teatru im Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu, oraz w każdą niedzielę przy Resto Cafe Piano Song. 

 

Środy w Kaliszu z tangiem argentino!
Pobiliśmy rekord w ilości osób tańczących Tango Argentino!

79 par synchronicznie zatańczyło Tango Argentino na kortach CKiS ustanawiając tym samym nowy Rekord Polski w ilości par. Dotychczasowy Rekord Polski to 50 par. – To niesamowite uczucie być rekordzistą Polski. Cieszymy się bardzo – mówi Piotr Sieraszewski ze szkoły tańca Sieraszewski Dance Studio.

Pomysł na takie uczczenie 30- szkoły tańca Sieraszewski Dance Studio próbą pobicia rekordu Polski był zupełnie spontaniczny – Zaczęliśmy uczyć tanga, powstały „Wieczorki z Tangiem” i po prostu to wyszło nagle, naturalnie – „spróbujmy pobić rekord Polski – mówi Piotr Sieraszewski – Udało nam się zebrać 79 par jednocześnie. Przez pół roku bardzo ciężko pracowaliśmy i udało się – dodaje.

Sieraszeski Dance Studio „roztańczyło Kalisz” – Tańczymy u Aurelii i Piotra Sieraszewskich już od dawna taniec towarzyski w Uniwersytecie Trzeciego Wieku – mówią Elżbieta i Grzegorz Knop – Pomysł na pobicie rekordu Polski wyszedł od Pana Piotra, który zaproponował udział nie tylko nam, ale też innym parom. Uczyliśmy się wspólnie i dzisiaj był efekt naszej pracy – dodają.

Sieraszewski Dance studio się nie zatrzymuje – Jest jeden pomysł, ale teraz go nie zdradzę. Mogę powiedzieć, że 30 czerwca zapraszam pod ratusz szykujemy coś niezwykłego, coś innego niż do tej pory. Każdy będzie mógł do tego dołączyć – mówi tajemniczo Piotr Sieraszewski.

 

Rekord Pobity!

Jubileusz 30-lecia
1.06.2019r w restauracji Margo odbył się bal jubileuszowy.

 

Galeria –>

Czeka nas jedno z największych wydarzeń kulturalnych i tanecznych na które zapraszamy Bijmy Rekord Polski w Tango Argentino
RAZEM MOŻEMY TEGO DOKONAĆ.
POKARZMY ZE W KALISZU JEST TO MOŻLIWE.
Wszystkich chętnych zapraszamy 9 czerwca godz. 18.00 – korty przy Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. Dla tych, którzy chcą nauczyć się tańczyć tango Argentino – Szkoła Tańca Sieraszewski Dance Studio organizuje spotkania przygotowujące w dniach 12.05, 19.05, 26.05 w godz. 17.00 – 19.00 w Sali Kameralnej Szkoły Tańca Sieraszewski przy ul. Górnośląskiej 60-62 w Kaliszu.

Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty w naszej szkole. Czeka moc atrakcji…   

To już trzecia edycja wieczoru z tangiem. Zapraszamy wszystkich chętnych do karnawałowej zabawy w argentyńskich rytmach. Wejściówka tradycyjna. 

 

   Zapraszamy wszystkich chętnych miłośników i sympatyków tańca na kolejną edycję wieczoru w rytmach argentyńskiego tanga. 

SPOTKANIE PO LATACH – czyli roztańczony zjazd absolwentów KTT Flick 

Pierwsze spotkanie (organizacyjne) absolwentów klubu tańca towarzyskiego Flick już za nami.  
Kolejne spotkanie:  8.12.2018 godz. 16:00
Będzie się działo – zabrać stroje treningowe, robimy wprawki przed jubileuszem.
Do zobaczenia 🙂 

ELITE GOLD

Mamy zaszczyt poinformować iż jako szkoła otrzymaliśmy kolejne wyróżnienie
tytuł FIRMY GODNEJ ZAUFANIA  drugie miejsce rankingowe odznaczenia ELITE GOLD 2018 

NAGRODA PREZYDENTA MIASTA KALISZA

Jest nam ogromnie miło poinformować, że dnia 19.10.2018r nasza instruktorka Karolina Secler-Szczepaniak została uhonorowana NAGRODĄ PREZYDENTA MIASTA KALISZA za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i ochrony dziedzictwa narodowego za sezon 2017/2018.
Serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.   

NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniu 8.10.2018 w Poznaniu, nasz projekt: koncert „Magia Kina”, który realizowaliśmy z okazji dnia kobiet 4.03.2018r w Liskowie otrzymał NAGRODĘ MARSZAŁKA WOJEWÓDZTW WIELKOPOLSKIEGO.
W związku z czym chcielibyśmy serdecznie podziękować i pogratulować wszystkim uczestnikom koncertu – wokalistom, muzykom , tancerzom –
bez Was nie było by tej nagrody.

HIP HOP DLA DOROSŁYCH

Zapraszamy dorosłych na coś wyjątkowego.
Hip – hop zdobywa serca tancerzy na całym świecie. Ta dynamiczna forma ruchu jest również dla ciebie. Zapraszamy! Zapisy od września!

Obóz szkoleniowo-wypoczynkowy Darłowo 2018 

30 lipca wróciliśmy z obozu szkoleniowo wypoczynkowego. Była ciężka praca, ale i mnóstwo dobrej zabawy.

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami