Rekomendacje

Do klubu tanecznego „Flick” trafiłem w 1988 roku. To były tak naprawdę początki szkoły. Moją pierwszą Trenerką była Pani Aurelia Sieraszewska, którą z czasem zastąpił mąż – Piotr Sieraszewski. Przygoda z tańcem była dla mnie odskocznią od szarych podwórek kamienic w centrum Kalisza. Całą swoją energię ulokowałem w tańcu z czego bardzo się cieszę! Moja przygoda z tańcem trwała 8 lat. Były to lata pełne przygód, rozwoju i nauki. Odnoszone sukcesy na turniejach tanecznych nauczyły mnie pokory i szacunku do ciężkiej pracy, choć do najłatwiejszych uczniów nie należałem. Wszystkich, którym taniec jest w głowie, polecam Szkołę Państwa Sieraszewskich. Sukcesy podopiecznych Szkoły obserwuję bacznie w mediach społecznościowych. Każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż zajęcia nie ograniczają się jedynie do tańca towarzyskiego, który jest mi najbliższy. Naprawdę polecam!

dr hab. Łukasz JOHN

Wydział Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego Zespół Chemii Metaloorganicznej i Materiałów Funkcjonalnych Zakład Technologii Chemicznej

Szkoła Państwa Sieraszewskich była 3 szkołą tańca do której trafiliśmy i zagościliśmy tu na dłużej. Początkowo trafiliśmy pod skrzydła Pana Piotra na kursie podstawowym , później  pod czujne oko Pani Aurelii na zajęciach z klubu miłośnika tańca. Zajęcia wspominamy bardzo dobrze, było dużo nauki ale też uśmiechów, pozytywnych emocji i doświadczeń. Braliśmy też udział w dwóch balach organizowanych przez szkołę, bardzo udana coroczna impreza, na której doskonale bawią się 16 latkowie jaki 60 latkowie. Pan Piotr jest również autorem naszej nietypowej choreografii ślubnej, która do tej pory jest wspominana przez gości (pomimo, że minęło prawie 4 lata od wesela). Jest to godna polecenia szkoła tańca, którą z całego serca polecamy. Aurelia i Piotr są ludźmi z olbrzymim poczuciem humoru i dystansem do samych siebie. Robią to co kochają i to widać, słychać i czuć :).

Dominik i Basia Szczepaniak